пʼятниця, 21 січня 2022 р.

День Соборності України

    22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у 1919 році.

    Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

    У реальних обставинах 1919 р., коли Україна опинилась оточеною колом фронтів, УНР не вдалося відстояти. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибинний слід в історичній пам'яті українського народу. В українській суспільно-політичній думці ХХ ст. Україна інтерпретувалася лише як соборна держава. Етнонаціональна консолідація спиралася на такі засадничі підвалини, як спільне історичне минуле, спорідненість етнокультурних процесів, єдиний національно-визвольний рух ідеали свободи і незалежності. Іншими словами соборництво відіграло і відіграє роль наріжного каменя сучасної української національної ідеї, важливої складової становлення української політичної нації. Не випадково в роки радянської влади про подію 22 січня 1919 р. публічно не згадувалося, вона була табуїзована. Проте в пам'яті народу залишалася живою, 1990 року на її честь Народний рух України організував живий ланцюг від Львова до Києва, який окрилив і надихнув Україну, змусив повірити у власні сили і перестати боятись режиму.

    Сьогодні на передодні такої важливої події було проведено виховну годину у групі № 13. Де показано важливість об'єднання українських земель і проголошення їхньої соборності і єдності. 





четвер, 13 січня 2022 р.

Педчитання

 12 січня 2022р. виступила на педчитаннях з темою доповіді "Сучасні методи  та платформи до підготовки до ЗНО з математики."

Метою доповіді було висвітлення:

  1. Інноваційних підходів до підготовки здобувачів освіти до ЗНО з математики
  2. Сучасні платформи за допомогою яких педагоги проводять підготовку, а також учні можуть самостійно проходити і закріплювати теми.
  3. Соціальна мережа Instagram як інструмент підготовки до ЗНО.
  4.  Безкоштовні ресурси і лекції для самопідготовки здобувачів освіти.